AKT przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana >> Pobierz

 

OJCOWIE FRANCISZKANIE Z NIEPOKALANOWA 

oraz ORGANIZATORZY "RÓŻAŃCA DO GRANIC", 

"WIELKIEJ POKUTY" oraz 

"POLSKI POD KRZYŻEM" ZAPRASZAJĄ

 NA CZUWANIE MODLITEWNE POD HASŁEM:

PRZYJDŹ KRÓLESTWO TWOJE

19.11.2022.

WIGILIA UROCZYSTOŚCI CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

W TYM, TAK TRUDNYM MOMENCIE HISTORII, ODDAJ SWOJE ŻYCIE POD PANOWANIE JEZUSA.

 

Wszystkie informacje znajdzie na stronie: krolestwotwoje.pl

 

 

W związku z publikacją przez Polską Agnecję Prasową, depeszy opartej na wypowiedzi Rzecznika Konferencji Episkopatu Polski, zawierającej nieprawdziwe informacje, oświadczamy co następuje:

 

1. Fundacja Solo Dios Basta nie organizuje i nie planowała organizować wydarzenia Różaniec do Granic Nieba w 2022 roku. Inicjatywa ta miała miejsce w roku 2020, zgormadziła wtedy kilkaset tysięcy osób na wspólnej modlitwie w intencji uzdrowienia ran spowodowanych utratą dziecka nienarodzonego.

 

2. Fundacja Solo Dios Basta nie organizowała w 2022 roku Różańca do Granic. Wydarzenie to miało miejsce ponad 5 lat temu, w roku 2017. Prawie 2 000 000 osób modliło się wtedy na różańcu n granicach Polski i w tysiacach parafii wypraszając dla naszej Ojczyzny opiekę Matki Bożej.

Publikowanie fałszywych informacji i produkowanie na tej podstawie "fakenesów", sugerujących nieposłuszeństwo fundacji wobec biskupów polskich uderza w jej dobre imię i tworzy kolejne podziały w polskim Kościele Katolickim.

Apelujemy o wspólną modlitwę w intencji zatrzymania wojny, o pokój na świecie i w ludzkich sercach oraz o prawdziwe królowanie Jezusa Chrystusa.

DO WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW RÓŻAŃCA DO GRANIC!
Zachęcamy do, głębokiego i uroczystego (w miarę możliwości) przeżycia zakończenia Różańca do Granic Nieba, które będzie miało miejsce w najbliższą niedzielę 08.11.2020. Prosimy wszystkich o zawierzenie się Sercu Jezusowemu i Matce Bożej (oczywiście, jeśli to zawierzenie jest zgodne z Twoją wolą i pragnieniem). Akty odmawiamy na sam koniec modlitwy. Zawierzenie jest duchowym dopełnieniem naszej pokuty i modlitwy. Jest też otwarciem na przyjęcie woli Bożej, w kolejne dni, miesiące i lata.

Akty zawierzenia znajdziecie TUTAJ!
Link do transmisji: https://youtu.be/vQxIY2JMsAM
Gdyby wystąpiły problemy z transmisją na naszej stronie, YT lub FB to zapraszamy Was, abyście w domach postawili Krzyż, zapalili świecę i odmawiali Różaniec Święty do 21.
Szczegóły modlitwy znajdzie pod adresem: www.rozaniecdogranic.pl/modlitwa
Łączmy się w modlitwie gdziekolwiek jeteśmy!

"Odmawiajcie gorliwie różaniec" - Matka Boża - Gietrzwałd


Po wprowadzeniu czytanym po polsku(41:53), Papież kieruje słowo do uczestników Różańca Do Granic Nieba.
Słowa Papieża Franciszka przynaglają nas jeszcze bardziej do podejmowania wytrwałej modlitwy, postu i pokuty.
Audiencja Generalna (04.11.2020)

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W MODLITWIE?

 

  1. Księża proboszczowie,

codziennie w oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych organizują nabożeństwa w parafii,  na których odmawiana jest modlitwa wydarzenia,  można ją pobrać tu - tekst modlitwy.  Zachęcamy, by modlitwę wydrukować i rozdawać w niedzielę na Mszach Świętych oraz podawać adres internetowy do pobrania modlitwy: www.rozaniecdogranic.pl/modlitwa. 

 

  1. Rodziny i pojedyncze osoby:

    codziennie, od 01.11 do 08.11 podejmujemy modlitwę w domach (jeśli nie można w parafii). Przygotowujemy w domu miejsce modlitwy. Stolik, świeczka, Pismo Święte. Po prostu odmawiamy modlitwę, którą znajdziecie TU. Jeśli możecie to zachęcamy, by odmówić więcej części różańca. Nawet wszystkie 4! :) Godzina podjęcia modlitwy nie ma znaczenia.

    Jeśli, jednak pragniecie przeżyć to wspólnie z nami to zapraszamy na transmisję z czuwania i modlitwy.​​​​​​​ Wszystkie transmisje na stronie www.rozaniecdogranic.pl . Codziennie o godzinie 19:00.

 

Uwaga, uwaga! Mamy niezwykle radosną informację! Będzie Różaniec do Granic 2!

Różaniec do granic Nieba.

Kiedy? od 01 do 08 listopada tego roku.
Gdzie? Wszędzie, w całej Polsce i na świecie!
Dlaczego? Musimy znowu chwycić za różańce i z całych sił wołać do Boga Ojca o zmiłowanie. Chcemy podjąć pokutę za nasze grzechy i wołać do Nieba o wybaczenie. Chcemy stanąć w obronie życia.
Kto? Absolutnie wszyscy; koniec z podziałami, koniec z lękiem, koniec z niewiarą. Wszyscy połączmy się w wspólnej modlitwie, całą nadzieję pokładając w Bogu Ojcu Jedynym.
Jak? Czasu jest mało, sytuacja trudna, twoja pomoc jest konieczna. Zapraszaj, wołaj, ogłaszaj, módl się, walcz, organizuj.

Więcej informacji już wkrótce na stronie www.rozaniecdogranic.pl oraz na profilu facebookowym.

Maryjo Królowo Polski módl się za nami!