Ratuj różańcem Polskę i świat

„Na koniec moje Niepokalane Serce zatryumfuje”.

Podnieście głowy!Boży plan dla Polaków!
Zazwyczaj patrzymy na historię Polski z perspektywy wydarzeń politycznych - traktatów, wojen, powstań. Ale czy potrafimy zobaczyć też w dziejach naszej Ojczyzny Boże działanie? W końcu to Bóg jest Panem historii!

Polacy, którzy tak bardzo umiłowali wolność, wiedzą, że ta nie jest im dana raz na zawsze. Miliony, które uczestniczyły w Wielkiej Pokucie lub Różańcu do Granic, doskonale rozumieją, że o pokój i silną Ojczyznę najskuteczniej walczy się modlitwą.

Dlatego też książka „Podnieście głowy!” jest lekturą obowiązkową w setną rocznicę odzyskania niepodległości. Jest fascynującą podróżą przez historię naszej wiary, aż do Wielkiej Pokuty i Różańca do Granic. Obie akcje są znakiem działania Bożej Opatrzności, ale też próbą odczytania znaków czasu i odpowiedzią na wezwania Maryi w Fatimie i Gietrzwałdzie.

Dla tych, którzy uczestniczyli w obu akcjach, książka jest wspaniałym przypomnieniem tamtych niezwykłych przeżyć. Dla tych zaś, którzy nie mogli uczestniczyć w obu wydarzeniach, książka będzie wyczerpującą, bogato ilustrowaną relacją.

Oprócz bogatego zbioru zdjęć zawiera również:
• konferencję ks. Piotra Glasa
• zapis dwóch świadectw wypowiedzianych na Wielkiej Pokucie
• pełny tekst modlitwy pokutno-przebłagalnej prowadzonej przez ks. Piotra Glasa
• niepublikowane nigdy zdjęcia
• świadectwa i relacje uczestników Różańca do Granic.

Wielka Pokuta i Różaniec Do Granic są dla mnie wielkim zaproszeniem Stwórcy, by Jemu zawierzyć całe istnienie. Jako świeccy organizatorzy jesteśmy przekonani, że to były dzieła Boże. Wiemy to, bo znamy naszą słabość, wiemy, ile zależało od Jego Miłosierdzia, ile razy interweniował, ile razy byliśmy ratowani.
      Maciej Bodasiński

Te dwa wydarzenia, głęboko poruszyły serca i umysły milionów ludzi. Tak mocne doświadczenia domagają się duchowej interpretacji, która pomoże umieścić je w miejscu i czasie. Dlatego oddajemy w Państwa ręce wyjątkowe dzieło, które łączy i wykorzystuje możliwości, jakie daje słowo pisane i obraz.
      Lech Dokowicz

„Podnieście głowy!” jest głęboko duchową lekturą, godną polecenia na ostatnie dni Wielkiego Postu.Książka dostępna na: www.sklep.mikael.pl

Więcej informacji na: www.rozaniecdogranic.pl i www.wielkapokuta.pl.

Książkę będzie można zamówić również pod numerem telefonu: 22 213 93 32.

Królowo Polski, módl się za nami!