Ratuj różańcem Polskę i świat

„Na koniec moje Niepokalane Serce zatryumfuje”.

Zaproszenie dla polskich parafii i wspólnot polonijnych


„Odmawiajcie codziennie różaniec, aby wyprosić pokój dla świata.” Tymi słowami Maryja prosiła dzieci w Fatimie o modlitwę. To również potężna obietnica Maryi dotycząca przyszłości świata.
Ponieważ każdy różaniec odmówiony z wiarą jest skutecznym narzędziem zmieniającym ludzi i świat, zapraszamy wszystkich Polaków żyjących poza granicami Polski, do włączenia się w Różaniec Do Granic.

7 października 2017 o godz. 14.00 rozpocznie się modlitwa różańcowa na granicach Polski. Zapraszamy osoby indywidualne i grupy polonijne do modlitwy w miejscu Waszego pobytu w tym dniu o dowolnej godzinie (najlepiej o 14.00 czasu polskiego). Udział grup polonijnych można zgłaszać przesyłając e-mail z informacją o miejscu modlitwy. Zgłoszone punkty modlitwy będziemy umieszczać na mapie z informacją adresową, aby ułatwić innym dotarcie na miejsce modlitwy.

Aby włączyć się w modlitwę wystarczy, że zgromadzicie się w wyznaczonym kościele na wspólną Mszę Świętą i nabożeństwo Maryjne, a następnie odmówicie 4 części Różańca prosząc Maryję o ratunek dla naszej Ojczyzny i całego świata. Kapłani prowadzący modlitwę mogą skorzystać z materiałów, które zamieściliśmy na stronie http://rozaniecdogranic.pl/do-pobrania.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres [email protected]
W zgłoszeniach prosimy zawrzeć następujące informacje:
- pełną nazwę parafii lub miejsca modlitwy,
- dokładny adres miejsca modlitwy (ulica, miasto, kraj),
- godzinę (czasu lokalnego) rozpoczęcia modlitwy lub plan spotkania (z godzinami),
- współrzędne geograficzne,
- adres email osoby zgłaszającej,
- szacowana liczba osób modlących się (opcjonalnie).